14 kwietnia 2022 r.

Kurs „Prawo Pracy w MŚP” zaktualizowany o najnowsze przepisy!

Na stronie Akademii PARP dostępna jest już nowa wersja kursu „Prawo Pracy w MŚP”. Kurs zaktualizowaliśmy w oparciu o najnowsze przepisy, a wiedza w nim zawarta jest zgodna z obowiązującym w Polsce prawem. Od dzisiaj użytkownicy mogą cieszyć się płynniejszym działaniem kursu oraz atrakcyjniejszą formą testów w nim zawartych.

Użytkownicy, którzy są w trakcie realizacji starszej wersji kursu, mają możliwość kontynuowania go do końca czerwca tego roku. Zapisy na starszą wersję kursu „Prawo Pracy w MŚP” z dniem 14 kwietnia 2022 r. zostały bezpowrotnie wyłączone.

Zaktualizowany kurs „Prawo Pracy w MŚP” jest już dostępny na platformie edukacyjnej Akademii PARP – link do nowej wersji kursu.

Zapraszamy do zapisów osoby, które chciałyby uzupełnić swoją wiedzę na temat Prawa Pracy o najnowsze przepisy.

Do końca tego kwartału planujemy zaktualizować jeszcze dwa kursy: „Podatek VAT w MŚP” oraz „Ochrona danych osobowych w MŚP”. Zachęcamy do śledzenia strony internetowej Akademii PARP, gdzie na bieżąco będziemy Was informować o datach aktualizacji kolejnych kursów.

Od początku funkcjonowania projektu Akademia PARP na starszą wersję kursu "Prawo Pracy w MŚP” zapisało się przeszło 6 505 użytkowników – dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszym kursem.


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 14.04.2022 14:10
Poprawiono: 14.04.2022 12:12
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: