13 października 2021

PARP na Infoshare Conference 2021

14 października w gdańskim AmberExpo rozpocznie się kolejna konferencja InfoShare. To największa impreza poświęcona nowym technologiom, biznesowi oraz startupom w Europie Środkowo-Wschodniej.

W trakcie dwóch dni konferencji, niemalże 150 ekspertów z całego świata, omawiać będzie zagadnienia dotyczące innowacji w biznesie i zarządzaniu oraz przyszłość i trendy europejskiego rynku technologicznego. Ponadto zostaną przedstawione historie sukcesu polskich jednorożców.

Pierwszego dnia, w czwartek o godzinie 14:05 odbędzie się panel dyskusyjny „Oczekiwania i potrzeby startupów we wczesnej fazie rozwoju”, którego moderatorem będzie Karolina Kazimierczak, kierownik w Departamencie Rozwoju Startupów, PARP. Przedstawiciele startupów, biznesu i instytucji działających na rzecz rozwoju gospodarczego, odpowiedzą na poniższe zagadnienia z różnej perspektywy:

  • Jak przyciągnąć inwestorów, klientów, partnerów biznesowych?  
  • Dlaczego wiele przedsięwzięć kończy się porażką?

 15 października o godzinie 15:00 odbędzie się panel „What's the prize in Poland Prize - an upgraded soft landing program into Poland”. Dyskusję poprowadzi Jacek Bukowicki, ekspert z Departamentu Rozwoju Startupów. Prelegenci skupią się na przedstawieniu korzyści płynących z nowej edycji programu Poland Prize, który pomaga zagranicznym startupom w rozpoczęciu działalności w Polsce i dalszym rozwoju. 14 października dostępne będzie stoisko informacyjne Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, na którym uczestnicy będą mogli odbyć konsultacje z przedstawicielami poniższych instytucji:

  • 10:00-11:00 Puławski Park Naukowo-Technologiczny,
  • 11:00-12:20 Białostocki Park Naukowo-Technologiczny,
  • 12:20-13:40 Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny,
  • 13:40-15:00 Fundacja „OIC Poland”,
  • 15:00-16:00 Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Uczestnicy będą mogli skorzystać również ze stoiska wirtualnego PARP.

Na głównej scenie konferencji odbędzie się także finał konkursu Startup Contest, w którym o nagrodę główną – 20 tysięcy EURO w gotówce – powalczą najlepiej zapowiadające się startupowe pomysły z całego świata.

Więcej informacji: https://infoshare.pl/

logo InfoShare


Opublikowano: 13.10.2021 11:39
Poprawiono: 13.10.2021 11:39
Modyfikujący: izabela_skolimowska
Udostępniający: izabela_skolimowska
Autor dokumentów: